Про інформаційний семінар
22 вересня 2021 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся профконсультаційний семінар на тему: "Підготовка до співбесіди з роботодавцем".
Провідний фахівець з питань зайнятості Ірина Жижка розповіла про те, що співбесіда з роботодавцем - це важливий етап у влаштуванні на роботу, від рівня підготовки до якого залежить успіх працевлаштування. Головною умовою успішного проходження співбесіди є вміння презентувати себе з позитивним настроєм та зацікавити роботодавця своєю професійною унікальністю.
У ході заходу пошукачі роботи дізналися про етапи проведення співбесіди, ознайомилися з основними видами співбесід, структурою їх проведення, обговорили правила підготовки до вдалої співбесіди.
Учасники семінару отримали практичні поради щодо ділового ефективного спілкування та ознайомилися з примірними варіантами відповідей на запитання роботодавців.
Корисною була також інформація про стан ринку праці, актуальні вакансії та джерела їх пошуку, переваги легальної зайнятості.