22 вересня 2021 року у Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості відбувся профконсультаційний семінар  на тему: "Підготовка до співбесіди з роботодавцем".

Провідний фахівець з питань зайнятості Ірина Жижка  розповіла про те, що співбесіда з роботодавцем - це важливий етап у влаштуванні на роботу, від рівня підготовки до якого залежить успіх працевлаштування. Головною умовою успішного проходження співбесіди є вміння презентувати себе з позитивним настроєм та зацікавити роботодавця своєю професійною унікальністю.

У ході заходу пошукачі роботи  дізналися про етапи проведення співбесіди, ознайомилися з основними видами співбесід, структурою їх проведення, обговорили правила підготовки до вдалої співбесіди.

Учасники семінару отримали практичні поради щодо ділового  ефективного спілкування та ознайомилися з примірними варіантами відповідей на запитання роботодавців.

Корисною була також інформація про стан ринку  праці, актуальні вакансії та джерела їх пошуку, переваги легальної зайнятості.