На виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обгрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018 року, КП «Рокитнетепломережа» доводить до відому споживачів інформацію про намір затвердити тарифи на теплову енергію для населення бюджетних установ та інших споживачів.

Керуючись Законом України «Про житлово-комунальні послуги» та вимогами Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. № 869 «Про затвердження порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» (із змінами), КП «Рокитнетепломережа»  здійснило повний перегляд тарифів на теплову енергію, а також їх структур на плановий період тривалістю 12 місяців — з 01 жовтня 2021 року до 30 вересня 2022 року.

Пропонований тариф становить 4757,00 грн. без ПДВ.

Інформація щодо структури нових тарифів міститься у ⇒ додатках

Зауваження та пропозиції щодо проєкту тарифу приймаються протягом 7 календарних днів з дня оприлюднення повідомлення споживачів про намір здійснити встановити новий тариф шляхом письмових звернень до КП «Рокитнетепломережа» за адресою: смт Рокитне, вул. Смоляна, 9.