До Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району в телефонному режимі надійшло повідомлення, що малолітня дитина знаходилась на проїжджій частині дороги без супроводу дорослих по вулиці Першотравневій.

Дата: 07.09.2021 17:30

В ході проведеної роботи з’ясувалось, що мати разом зі співмешканцем знаходились в алкогольному сп’янінні. Було викликано патруль поліції та дитина  поміщена в дитяче відділення КНЗ «Рокитнянська районна центральна лікарня».

Мати була запрошена для вирішення ситуації, що склалася на комісію з прав захисту дитини виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради.