Відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, молоді і спорту та соціального захисту населення

Дата: 07.09.2021 15:41

07 вересня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, заступник голови комісії Юлія Усенко провела засідання комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, молоді і спорту та соціального захисту населення.

На порядок денний винесено 5 питань, а саме: про надання дозволу відділу освіти Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області на виготовлення проєктно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту покрівлі Житньогірського закладу загальної середньої освіти; про трудові відносини з директором Рокитнянського закладу загальної середньої освіти № 2 Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області; про трудові відносини з директором Рокитнянського закладу загальної середньої освіти № 3 Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області; про трудові відносини з директором Острівського  закладу загальної середньої освіти Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області; про трудові відносини з директором Запрудянської гімназії Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

Опрацювавши всі питання порядку денного, членами комісії вирішено винести їх на розгляд сесії Рокитнянської селищної ради, яка відбудеться 10 вересня 2021 року.

У засіданні взяли участь в.о. Рокитнянського селищного голови Юрій Шимченко, начальник відділу освіти селищної ради Людмила Соболівська.