07 вересня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, під керівництвом заступника селищного голови, заступника голови комісії Олександра Конопчука.

Сприяючи забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, комісією розглянуто вісім питань. Усі вони попередньо детально опрацьовані  фахівцями служби у справах дітей та сім’ї селищної ради.

Розглядалися питання про призначення опікуна над малолітньою дитиною, про доцільність влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування до Білоцерківського дитячого будинку-інтернату, про стан виконання батьківських обов’язків, про надання дозволу на право діяти від імені малолітніх дітей при укладанні договору оренди земельної ділянки, яка належить дітям (2 заяви), про розгляд клопотання Центру соціальних служб селищної ради щодо взяття на соціальний супровід сімей, про перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського  піклування.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.