Відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради

Дата: 02.09.2021 11:59

02 вересня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.

20 присутніх членів виконавчого комітету заслухали та обговорили 17 питань порядку денного, що стосуються різних сфер життєдіяльності громади, серед них: про схвалення змін до програми реформування та розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою по Рокитнянській селищній раді на 2021-2023 роки; про схвалення проекту змін до Програми підтримки та розвитку культури на території Рокитнянської селищної ради на 2021-2023 роки; про перелік об’єктів і заходів, які будуть фінансуватися у 2021 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету; про схвалення збільшення вартості харчування та розміру плати для батьків у закладах освіти Рокитнянської селищної ради Білоцерківського райцону на 2021 рік; про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування; про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання.

Також членами комісії розглянуто ряд питань щодо уточнення адрес житлових будинків.

У засіданні взяли участь начальник фінансово-господарського відділу – головний бухгалтер селищної ради Наталія Ніколенко, начальник служби у справах дітей та сім’ї селищної ради Людмила Секрет, начальник відділу культури, молоді та спорту селищної ради Тетяна Круть, начальник фінансового управління селищної ради Людмила Горобець, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак, начальник відділу освіти селищної ради Людмила Соболівська.

Всі рішення ухвалено одноголосно або більшістю голосів. З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення,  які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному Веб-сайті Рокитнянської селищної ради.