Рокитнянською районною філією Київського обласного центру зайнятості 31 серпня 2021 року проведено міні-ярмарок вакансій, який організовано на замовлення фізичної особи-підприємця Клименка Олександра Васильовича.

На ярмарку були представлені 5 вакансій – це тимчасові робочі місця підсобних робітників на період збирання врожаю картоплі. В процесі спілкування Олександр Клименко розповів про умови праці, графік роботи, рівень оплати праці.

Під час заходу безробітні громадяни активно спілкувалися з роботодавцем, ставили запитання на які отримали відповіді. У заході прийняли участь 8 осіб, що шукають роботу.

Наприкінці зустрічі присутні запрошені до індивідуальної співбесіди з роботодавцем. За результатами співбесіди 4 особи дали згоду на працевлаштування.