Відвідано сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах та прийомну сім’ю.

Під час виїзду в прийомну сім’ю. з прийомними батьками відбулася бесіда щодо підготовки прийомних дітей до нового навчального року та забезпечення сезонним одягом, взуттям, шкільним приладдям. Рекомендовано вчасного подавати довідки до Центру надання адміністративних послуг, з метою вчасного нарахування виплат для дітей - сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

В багатодітній родині стало відомо, що неповнолітня після закінчення 9 класу не планувала  вступати  до закладу 1 рівня акредитації з метою отримання професії. Матір ознайомили та попередили про адміністративну та кримінальну відповідальність щодо неналежного утримання, виховання та навчання неповнолітніх дітей. Зобов’язали  терміново подати документи для вступу в Рокитнянський професійний ліцей, де адміністрація закладу була повідомлена про ситуацію, що склалася. 

В сім’ї, про яку надійшло повідомлення, проведено оцінку потреб сім’ї/особи. В ході обстеження умов проживання, матері, що виховує  трьох неповнолітніх дітей рекомендовано покращити умови проживання, власним позитивним прикладом  навчити старших доньок самостійно доглядати за власними речами та утримувати кімнати в належному санітарному стані. 

В  сім’ях, де виховуються діти шкільного віку, батькам надано рекомендації щодо підготовки дітей до навчального року, забезпечення шкільним приладдям,  сезонним одягом та взуттям.