Для лікарів КНП Рокитнянський центр ПМСД влаштували навчання щодо виписки е-лікарняних

Дата: 31.08.2021 10:27

Його проводила консультант з медичної інформаційної системи ( МІС) helsi.

Тема справді актуальна. Адже медзаклади повинні перейти на електронні лікарняні вже з 1 вересня. Цифровізація цієї послуги суттєво зекономить час і лікарю, і пацієнту. Адже завдяки такому нововведенню людям не доведеться зайвий раз ходити по лікарських кабінетах, вистоювати в чергах і нести на роботу паперовий листок непрацездатності. Тим часом роботодавці бачитимуть необхідну інформацію в особистому електронному кабінеті страхувальника. Усе відбуватиметься автоматично.

Разом із тим, отримання лікарняних листів непрацездатності є однією з наймасовіших і найзатребуваніших послуг в Україні.

Наприклад, минулоріч нею скористалися майже 5,5 мільйона громадян. Саме тому важливо, щоб медики вміли працювати з е-лікарняними.

Днями вакцинальна бригада на чолі з лікарем Калайда Юлія Олександрівна та медична сестра Клименко Олена Гнатівна, провела щеплення другої дози вакцини coronoVac на виїзді в селах Першотравневе та Калинівка.

Дякую за організацію фельдшерам фапів - Наталії Вікторівні та Тетяні Миколаївні.

Вакцинуйтесь та будьте здорові!