Щотижнева нарада

Дата: 30.08.2021 11:12

30.08.2021 року селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду з директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

В ході проведення наради кожен керівник прозвітував про пророблену роботу за тиждень, Юрій Андрійович акцентував увагу на питаннях які потребують негайного вирішення, а саме готовність навчальних закладів до нового навчального року та опалювального сезону садочків та шкіл громади.

Також було обговорено ряд питань по благоустрою громади, ремонт доріг, обрізка дерев, освітлення вулиць та підготовка піскової суміші для посипання доріг в зимовий період. Кожному керівнику селищний голова дав доручення з актуальних питань життєзабезпечення громади. Всі проблемні питання взяті на особистий контроль селищного голови.

У нараді взяли участь заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Жанна Головіна.