До пам'ятного знаку Захисникам України вшанувати пам'ять полеглих воїнів прийшли учасники АТО/ООС, представники влади, державних установ, підприємств та організацій.

Хвилиною мовчання вшанували всіх воїнів, які загинули в боротьбі за незалежність України. Серед них - 10 наших земляків.

"Вони стояли на смерть за кожного з нас – за те, щоб майбутнє покоління мало гідне майбутнє у незалежній країні, а всі ми могли розвивати громадянське суспільство та робити Україну кращою. Пам’ятаймо всіх, хто вже не з нами... Вони боролися за наше життя... Не забуваймо це! Закарбуймо їхні імена у ВІЧНОСТІ», - сказав у своїй промові Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов.

На знак вічної поваги до подвигу борців за українську незалежність присутні поклали квіти до Меморіалу Слави, пам'ятного знаку Захисникам України та банера Небесної Сотні.

Панахиду за загиблими та померлими від ран захисниками України відслужив настоятель Свято-Троїцької парафії Української Православної церкви священник Олексій.

Також цього дня посадовці відвідали могили загиблих воїнів АТО/ООС, вшанували пам’ять воїнів хвилиною мовчання та поклали живі квіти.

Низький уклін і подяка воїнам, які захищали рідну землю!

Честь і слава Героям!

Вічна та світла їм пам’ять!