27 серпня 2021 року велика родина жителів села Ольшаниця відзначала День села. Цей чудовий день об’єднав людей різного віку – від малого до великого, щоб не лише взяти участь у конкурсах, переглянути концертну програму, відпочити, але й поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час.

Привітати з такою важливою подією до села завітали почесні гості – Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко та заступники селищного голови Микола Соколовський і Олександр Конопчук, які привітали всіх присутніх зі святом та побажали добробуту, суспільної злагоди та взаємоповаги, здоров’я і мирного неба над головою. 

До щирих вітань долучився староста села Ольшаниця Микола Лазоренко та архієрей, настоятель храму Архістратига Божого Михайла Віталій Цитрин, які подякували  землякам за щоденну працю та побажали усім здоров’я, родинного тепла і достатку кожній сім’ї. 

Після вітальних слів очільник громади вручив Грамоти Рокитнянської селищної ради кращим жителям села.

Атмосферу свята та гарний настрій створювали: народний аматорський духовий оркестр «Гармонія», танцювальний колектив «Грація ДЕНС», художньо-самодіяльний ансамбль «Вишиванка» та гурт «Соловей».

Після закінчення концертної програми частували всіх бажаючих смачною юшкою та кашею.

Хоча урочиста частина свята й закінчилась, проте музика і пісні на все село лунали до ночі. Сільське свято вдалося на славу й запам'яталося яскравістю барв та душевним теплом, завдяки чому всі ще раз переконалися в тому, що мешканці с. Ольшаниця вміють не тільки плідно працювати, але й весело святкувати. Це ще раз стало імпульсом для подальшої натхненної та плідної роботи на благо рідного села.