Привітали з днем народження голову Рокитнянської ради ветеранів Миколу Красіна

Дата: 27.08.2021 11:20

27 серпня 2021 року керівництво Рокитнянської громади привітали голову Рокитнянської ради ветеранів Миколу Олексійовича Красіна, який напередодні відсвяткував день народження.

Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов висловив Миколі Олексійовичу слова вдячності за патріотизм та мужність, багаторічну плідну працю, вагому роль та активну участь у громадсько-політичному житті Рокитнянської громади, за підтримку і опіку над кожним ветераном нашого краю та вручив Миколі Олексійовичу Подяку Рокитнянської селищної ради і побажав міцного здоров'я, довголіття, а також і надалі, не піддаючись рокам, бути таким же бадьорим і життєрадісним.

До привітань долучились секретар селищної ради Юрій Шимченко та заступники селищного голови Микола Соколовський і Олександр Конопчук, які також подякували за чесну і добротну роботу, за порядність, щирість, доброзичливість і повну самовіддачу.

Будьте щасливі! Бажаємо Вам міцного здоров`я, любові від рідних, поваги від оточуючих та мирного неба!