Інформація про стан захворюваності на Covid станом на 25 серпня.

Дата: 26.08.2021 16:23

За серпень місяць зареєстровано 21 випадок covid, з них 1 дитина. Всі результати лабораторно підтверджені методом ПЛР в лабораторному центрі, міста Києва.

Випадки covid зареєстровані в населених пунктах громади - Ольшаниця, Синява, Житні Гори, Рокитне, Савенці, Шарки, Ромашки.

Для розуміння ситуації наведу статистику захворюваності в цьому році.

Січень - 158 осіб.

Лютий - 474 особи.

Березень - 829 осіб.

Квітень - 242 особи.

Травень - 50 осіб.

Червень - 4 особи.

Липень - 10 осіб.

Серпень станом на 25.08. - 21 особа.

Як бачите, спостерігається підйом захворюваності. Перемогти епідемію можна, лише докладаючи спільних зусиль.

І ось наступні поради:

Якщо ви помітили такі симптоми, як кашель, нежить, біль в горлі, чхання чи підвищення темпри тіла, краще залишитися вдома.

Радимо утриматися від відвідування заходів, якщо ви входите до групи ризику тяжкого перебігу Covid.

Не забувайте про дистанцію та захисні маски в громадських місцях, регулярно мийте руки.

Вакцинуйтеся.

Нагадуємо - щеплення проти Covid проводиться щодня в амбулаторії ЗПСМ Рокитне (другий поверх поліклініки), з 9.00-15.00.

Чекаємо на Вас!