За ініціативи Філії "Городищенська" Приватної науково-виробничої компанії "Інтербізнес" 25 серпня 2021 року відбулась робоча зустріч директора Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариси Глюзи та фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Валентини Томілович з представником роботодавця - менеджером з персоналу Наталією Плахтій.

Під час зустрічі обговорено питання укомплектування вакансій за допомогою служби зайнятості на посади: водії автотранспортних засобів, вантажники, укладальники-пакувальники, птахівники, оператори птахофабрик та механізованих ферм, завідувач складу та комірник.

Також роботодавцю надано інформацію про стан, основні тенденції та процеси на ринку праці регіону, обговорено питання легалізації трудових відносин та заробітної плати.  

У результаті робочої зустрічі узгоджено шляхи подальшої взаємодії служби зайнятості та роботодавця щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нагальних та перспективних потреб підприємства у найманих працівниках.