В Україні посилюють контроль за дотриманням протиепідемічних заходів

Дата: 25.08.2021 12:23

За результатами аналізу епідемічної ситуації, стану тестування на COVID-19 і темпів проведення вакцинальної кампанії, а також для стримання розповсюдження коронавірусної хвороби в усіх регіонах посилять контроль за дотриманням протиепідемічних заходів.

«Зараз ситуація із коронавірусною хворобою в Україні контрольована, але ми бачимо тенденцію до зростання і маємо розуміти, що не час розслаблятися. Перемогти епідемію можна, лише докладаючи спільних зусиль.

Кожен повинен носити маски, дистанціюватися від інших і отримати щеплення. Головне — пам’ятати, що ці кроки наближають нас до нормального доепідемічного життя», — наголосив Міністр охорони здоров’я Виктор Ляшко.

Тому, дотримуйтеся наступних порад, щоб провести святкові дні безпечно та захищено:

Якщо ви помітили такі симптоми, як кашель, нежить, біль в горлі, чхання чи підвищення температури тіла, краще залишитися вдома.

Радимо утриматися від відвідування заходів, якщо ви входите до групи ризику тяжкого перебігу коронавірусної хвороби.

Не забувайте про дистанцію та захисні маски в громадських місцях, регулярно мийте руки.

Найефективнішим способом безпечно та захищено провести святкові дні — вакцинуватися.

Наш КНП Рокитнянський центр ПМСД працює для Вас у святкові та вихідні дні.

Нагадуємо - щеплення проти Covid проводиться щодня в амбулаторії ЗПСМ Рокитне ( другий поверх поліклініки), з 9.00-15.00.

Чекаємо на Вас.