Відвідано сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах. 

Під час виїзду в родину, на яку відкрита соціальна картка сім’ї/особи, з матір’ю що зловживає, відбулася бесіда щодо негативних наслідків вживання алкогольних напоїв на стан здоров’я. Ознайомлено та попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність щодо неналежного утримання, виховання та навчання неповнолітніх дітей. Мати розуміє шкоду вживання алкоголю на повноцінне життя та погодилася пройти лікування. Надано контактний телефон організації, яка здійснює лікування від алкогольної залежності. З рідними велася розмова про необхідність моральної підтримки та заохочення віри в позитивний результат.

Батькам немовляти надалися поради та рекомендації по догляду за малюком, забезпечення його   здоровим  харчування (від народження до 1 року), при підозрі на нездужання дитини, своєчасно звертатися до лікаря – педіатра.

В  сім’ях, де виховуються діти шкільного віку, батькам надано рекомендації щодо підготовки дітей до навчального року, забезпечення шкільним приладдям та сезонним одягом.