Чи відчуваєте Ви завершення літа? Надворі вже кінець серпня, а це означає, що зовсім швидко наші вихованці повернуться до закладів загальної середньої освіти та  закладів  дошкільної  освіти.

Новий навчальний рік стартує вже за тиждень.

Продовжується надходження підручників для 4-го та 8-го класів за державним замовленням. Отримано 5216 підручників на суму 244419,71 грн.

Для забезпечення ефективної та злагодженої роботи в умовах карантину усі заклади загальної середньої освіти та заклади дошкільної освіти забезпечені дезінфікуючими та антисептичними засобами.

Готуючись до зустрічі з школярами та дошкільнятами, в закладах освіти нашої громади проведені якісні поточні ремонти. Оновлено навчальні кабінети, спортзали, їдальні, реабілітаційний центр, у ЗДО проведено ремонт кухонь, залів, кімнат для прийому їжі, ігрових кімнат, приведено у належний вигляд ігрові майданчики.

У Бушевському ЗДО (ясла-садок) «Росинка» пофарбовано обладнання на ігровому майданчику, у ЗДО «Ромашка» пофарбовано підлогу у санвузлі та коридорах, оновлено обладнання на ігровому майданчику. У ЗДО «Сонечко» проведено поточний ремонт у роздягальних кімнатах, частково благоустроєна територія закладу.

Заклади освіти та ЗДО завершують заплановані роботи і з нетерпінням чекають зустрічі зі своїми вихованцями.