19 серпня 2021 року фахівці відділу організації профорієнтації Київського обласного центру зайнятості провели онлайн вебінар на тему: "Тайм-менеджмент або лайфхаки управління часом"

До вебінару долучилися безробітні, які перебувають на обліку в  Рокитнянській районній філії Київського обласного центру зайнятості.

Фахівець відділу організації профорієнтації Київського обласного центру зайнятості Ірина Мельніченко розповіла, що тайм-менеджмент – це сукупність методик оптимальної організації часу для виконання поточних завдань, проектів та календарних подій. Типовими підходами в управлінні часом є постановка пріоритетів, розбиття великих завдань та проектів на окремі дії та делегування іншим людям.

Учасники вебінару також дізнались, що тайм-менеджмент актуальний у тих випадках, коли у працівника існує якась свобода вибору, виявляється творча ініціатива.

 Коли людина вимушена самостійно приймати рішення, повинна організовувати процес роботи з клієнтами, їй необхідно володіти технологіями організації особистого часу, підвищення ефективності.

То ж учасники вебінару переконалися, що тим, хто володіє здатністю ефективно розпоряджатися часом, вдається заощадити півжиття.