Турнір з футболу

Дата: 16.08.2021 15:37
Кількість переглядів: 373

15.08.2021 на футбольному полі КП „СК ”Рокитне” відбулися  заключні ігри відкритої першості Рокитнянської селищної територіальної громади з футболу (8х8) серед аматорських команд сезону 2021, які закінчились з такими результатами:

„Арсенал” (с. Лісовичі  Таращанської ТГ) -„ Динамо” МВС (смт Рокитне)  3:1.

ФК „Синявське” (с. Синява) - „Інтер” (м. Тараща)  5:0.

„Фортуна” (с. Ромашки)    - „Основа”( с. Шарки)  2:0.

Переможцями    відкритої   першості  достроково  стала  команда   „Інтер”  (м. Тараща) в активі якої залишилося 12 залікових очок. Таку ж кількість очок набрала і команда „Арсенал” (с. Лісовичі  Таращанської ТГ) і посіла ІІ місце.

Дуже цікава боротьба розгорнулася між командами ФК „Синявське” (с. Синява), „ Динамо” МВС (смт Рокитне) та    „Фортуна” (с. Ромашки)  за ІІІ призове місце.

Більш успішно  в цій боротьбі  проявила себе   синявська команда,   яка стала  ІІІ  призером  змагань, а  IV, V та VI місця вибороли команди:   „Фортуна” (с. Ромашки),   „ Динамо” МВС (смт Рокитне) і  „Основа”( с. Шарки).

По закінченню змагань відбулася церемонія нагородження переможців, призерів та кращих гравці у своїх номінаціях.  Нагороди командам вручили: начальник відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Теняна КРУТЬ, голова благодійного фонду „ На світанку” – Віталій ГЕРАСИЧЕВ,  голова   Рокитнянської територіальної федерації футболу Олександ ІВАЩЕНКО та головний суддя змагань Олександр КАЛІНСЬКИЙ.

Кращим воротарем першості було визнано – Ярослава БУТЕНКА„Арсенал” (с. Лісовичі  Таращанської ТГ), кращим гравцем  -  Ігоря ГОРОШКО  з команди „Інтер” (м. Тараща) і кращим бомбардиром – Артема МАРЧУКА  -„ Динамо” МВС(смт Рокитне).

Організатором цих змагань була Рокитнянська селищна рада, загальне керівництво змагань забезпечив відділ культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради, а безпосереднє проведення змагань - КП „ СК ”Рокитне”, територіальна федерація футболу та територіальна організація ФСТ „Колос”.