16 серпня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів чергову щотижневу нараду із директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.

На початку наради Юрій Андрійович представив присутнім новопризначеного начальника відділу освіти Соболівську Людмилу Олександрівну та побажав їй успіхів у роботі, професійних здобутків та плідної праці на теренах Рокитнянської територіальної громади.

В ході наради присутні традиційно заслухали керівників комунальних служб про проведену роботу за тиждень, обговорили проблемні питання з надання послуг населенню, розглянули шляхи їх вирішення та пропозиції щодо покращення роботи.

Зокрема, акцентували увагу на питаннях щодо організації та проведення святкових заходів до Дня Державного Прапору України та Дня Незалежності України, підготовки господарського комплексу громади до опалювального сезону 2021/2022 років, готовності закладів загальної середньої освіти до нового 2021/2022 навчального року, завершення робіт з влаштування асфальто-бетонного покриття вулиці Космонавтів в смт Рокитне, ходу вакцинації населення і методів покращення роботи центру масової вакцинації та пунктів щеплення.

По завершенню наради селищний голова дав доручення з актуальних питань життєзабезпечення громади. Всі проблемні питання взяті на особистий контроль селищного голови.

У нараді взяли участь заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури Жанна Головіна, начальник відділу освіти Людмила Соболівська.

 

.