За лічені дні початок навчального року

Дата: 12.08.2021 17:13

Вже літо прощально махає крилом відлітаючих птахів. І дуже швидко з першим  звуком шкільного дзвоника відкриються двері закладів освіти та закладів дошкільної освіти, щоб радо зустріти своїх вихованців. Інклюзивно-ресурсний центр також активно готується до свята першого дзвоника.

Завершуються останні ремонтні роботи, класи виблискують, скрізь панує чистота і затишок.

Для облаштування класних кімнат для учнів перших класів  освітні заклади нашої громади отримали парти за державною програмою.

У Рокитнянському ЗЗСО №2 відремонтовано класні кімнати, у інклюзивно-ресурсному центрі пофарбовано стіни, у ЗДО «Первоцвіт» відновлено фасад, у дошкільному відділенні Савинецької гімназії  проведено косметичний ремонт.

У закладах дошкільної освіти «Росинка», «Білосніжка» та «Сонечко» ведуться роботи поточного ремонту.

У ЗДО «Сонечко» проведено поточний ремонт кімнат, у спальній кімнаті відремонтовано стіни, у роздягальні - підлогу, покладено лінолеум,  оновлено ігрову площадку, у планах – нова зона відпочинку.

Заклади освіти та ЗДО завершують заплановані роботи і з нетерпінням чекають зустрічі зі своїми вихованцями.