10 серпня 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови Микола Соколовський провів засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати, детінізації відносин у сфері зайнятості населення, проведення інвентаризації землі та організації роботи з наповнення бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади, у якому взяла участь і директор Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза.

Під час засідання заслухали керівників житлово-комунальних підприємств громади щодо проблемних питань, що виникають на підприємствах під час здійснення професійної діяльності, зокрема щодо стану розрахунків з податкової заборгованості.

Про грамотне використання власності й ресурсів громади говорили члени робочої групи. Зокрема, про удосконалення процесів планування на підприємствах; систематизацію звітності у роботі, контроль за використанням бюджету; планування зниження витратної частини за рахунок економії коштів, шляхи та пропозиції щодо зменшення податкової заборгованості з урахуванням початку опалювального сезону на підготовки проекту бюджету громади на 2022-ий рік.

Також розглянуто питання щодо виплати заробітної плати за І квартал 2021 року окремими суб'єктами господарювання, які здійснюють свою діяльність на території громади, нижче середньо обласного рівня.

#КОЦЗ #Рокитнянська_РФ_КОЦЗ #служба_зайнятості