Сьогодні,  11 серпня 2021 року, провідний фахівець Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Шимченко Оксана  провела тренінг "Підготовка резюме" для безробітних,  які перебувають на обліку Рокитнянської районної філії.

На тренінгу "Підготовка резюме" слухачів ознайомлено з основними видами резюме, його структурою, прикладами заповнення основних блоків та поінформовано про основні вимоги правильного написання резюме.

У ході заходу пошукачі роботи дізналися про онлайн ресурси служби зайнятості, які допомагають створити ідеальне резюме: створивши електронний кабінет на сайті державної служби зайнятості, в розділі "Мої резюме", а також про можливість скористатися Конструктором створення резюме.

Такий вид інформування клієнтів служби зайнятості є найбільш продуктивним на даний час, адже допомагає безробітним активізувати власні зусилля щодо самостійних дій з приводу працевлаштування, формування навичок написання резюме та ефективного його використання при пошуку роботи.

У ході семінару безробітні дізналися про види резюме: хронологічне, функціональне, комбіноване та відео-резюме. Також ознайомилися з прикладами правильно оформлених резюме та отримали інформацію про написання супровідного листа до резюме, щоб завоювати серце роботодавця.