З метою надання допомоги у забезпеченні кадрової потреби МПП "Анна", 10 серпня 2021 року у Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій.

Відкрила міні-ярмарок директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза, яка привітала усіх присутніх та закликала до активної участі в даному заході.

Заступник директора МПП "Анна" Микола Мітлицький презентував присутнім підприємство, охарактеризувавши основні напрямки його діяльності. На сьогодні підприємство має потребу в працівниках: вантажники, підсобні робітники та тракторист. Шукачів роботи ознайомлено з характером роботи та посадовими обов'язками, умовами та рівнем оплати праці, графіком роботи.

Після презентації роботодавець провів індивідуальні консультації з бажаючими працевлаштуватися на підприємство.

У заході також взяла участь головний спеціаліст відділу Рокитнянського бюро правової допомоги Олена Крамар, яка зупинилася на питаннях легалізації трудових відносин та заробітної плати. Особливу увагу було приділено легальному працевлаштуванню молоді в Україні.

Провідний фахівець з питань зайнятості Валентина Томілович довела інформацію про актуальні вакансії на ринку праці Рокитнянщини

#КОЦЗ #Рокитнянська_РФ_КОЦЗ #служба_зайнятості #послуг