10 серпня 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови Микола Соколовський провів засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати, детінізації відносин у сфері зайнятості населення, проведення інвентаризації землі та організації роботи з наповнення бюджету Рокитнянської селищної територіальної громади. Розглянуто питання про наявність податкового боргу по комунальним суб'єктам господарювання Рокитнянської селищної ради станом на 01.07.2021, а саме: КП „Рокитнетепломережа”, КП „Рокитнеблагоустрій”, КП  „Рокитне ЖЕП” та КП „Рокитне водоканал” та шляхи його погашення.

Також розглянуто лист ГУ ДПС у Київській області щодо виплати заробітної плати за І квартал 2021 року окремими суб'єктами господарювання, які здійснюють свою діяльність на території громади, нижче середньо обласного рівня за березень 2021 року.

Заплановано на наступному засіданні робочої групи провести зустріч з платниками податків, де виплата заробітна плата проведена менше мінімальної заробітної плати.