10 серпня славетний ювілей – 70 років, відмічає заслужений працівник сільського господарства, керуючий відділками ТДВ „Синявське” сіл Першотравневе та Шарки Артеменко Петро Петрович.

Вшановувати того, хто взяв на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну, примножувати її славу і добробут, завітали Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, а також колеги і представники сільськогосподарської галузі громади.

„Завдяки вашій хазяйновитості, зусиллям, знанням і наполегливості живе село, розвивається сільське господарство, яке є визначною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваше серце і багатий досвід живлять українську ниву. Для нашої громади аграрний сектор – це основа бюджету, це забезпечення роботи шкіл, установ охорони здоров’я і культури, життя громади”, - підкреслив Юрій Андрійович, та побажав ювіляру міцного здоров’я, радості, щоб щедра осінь обдаровувала своїми плодами, приносила в родину мир і спокій, достаток і велике людське щастя.

До привітань долучились та висловили вдячність Петру Петровичу за його нелегку повсякденну працю депутат Білоцерківської районної ради Ольга Литвин, депутат Рокитнянської селищної ради Ярослав Литвин та колектив ТДВ „Синявське”.