В рамках інспектування закладів охорони здоров’я, які проводять вакцинацію населення від коронавірусної інфекції, 09 серпня 2021 року до комунальних некомерційних підприємств селищної ради "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" та "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" з робочим візитом завітала голова Білоцерківської районної державної адміністрації Людмили Мерзлюк. 

Людмила Володимирівна зустрілася з керівництвом громади та директорами медзакладів Сергієм Ігнатьєвим та Оксаною Ярою, обговорила з ними стан вакцинації населення і методи покращення роботи центру масової вакцинації та пунктів щеплення.

Цього ж дня Людмила Мерзлюк проінспектувала пункт вакцинації амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Житні Гори, поспілкувалася із медпрацівниками та оглянула кабінет прийому сімейного лікаря, кабінет вакцинації, кабінет для проведення лабораторних досліджень та кімнату денного стаціонару. 

Слід зазначити, що пункти щеплення працюють в усіх амбулаторіях населених пунктів громади.

Підсумовуючи візит, з впевненістю можна сказати, що голова Білоцерківської РДА Людмила Володимирівна Мерзлюк залишилась задоволена роботою медичних установ Рокитнянської громади.