В Рокитнянській громаді триває активна робота з підготовки до нового опалювального сезону 2021/2022 років

Дата: 09.08.2021 14:15

З метою якісної підготовки підприємств житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери Рокитнянської громади до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років проведено робочу нараду під головуванням заступника Рокитнянського селищного голови Миколи Соколовського.

У ході наради заслухано начальника відділу культури, молоді та спорту селищної ради Тетяну Круть, директора комунального некомерційного підприємства селищної ради "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Оксану Яру та головного спеціаліста відділу освіти селищної ради Юлію Довженко, які прозвітували про хід справ щодо підготовки до опалювального сезону. Старший інженер з експлуатаційної діяльності Кагарлицького відділення АТ "Київоблгаз" Олексій Болтівець наголосив на недоліках щодо підготовки до нового опалювального сезону.

Крім того, надано доручення з вирішення актуальних  проблемних питань щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери громади до нового опалювального сезону 2021/2022 років.

Наприкінці наради Микола Васильович наголосив, що питання стану підготовки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий постійно перебуває на особистому контролі керівництва громади.

У нараді взяли участь заступник селищного голови Микола Соколовський, старший інженер з експлуатаційної діяльності Кагарлицького відділення АТ "Київоблгаз" Олексій Болтівець, старший майстер служби експлуатації системи газопостачання Кагарлицького відділення АТ "Київоблгаз" Сергій Бурлака, директор комунального підприємства селищної ради "Рокитне ЖЕП" Сергій Лузанчук.