У 15-ти дитячих садочках Рокитнянської селищної ради виховуються і навчаються близько 670 дітей дошкільного віку. Саме тут  вони активно розвиваються і пізнають навколишній світ.

До вибору першої в житті своєї дитини громадської установи батьки ставляться дуже вимогливо, що цілком зрозуміло. Тому першочерговим завданням  закладу дошкільної освіти є створення комфортних та безпечних умов перебування дітей у дитячому садку.

Перш за все - це зовнішній та внутрішній вигляд закладу. Тому щорічно в літній період у всіх садочках проводяться ремонтні роботи. Наразі усі заклади поспішають із завершенням робіт, адже до початку нового навчального року залишилося менше місяця.

Зроблено багато. За сприяння депутата Рокитнянської селищної ради Ярослава Литвина проведено ремонт та облаштування дитячих майданчиків у закладах дошкільної освіти «Мальвіна», «Зірочка» та  Поремонтовано та пофарбовано дитячі каруселі, замінено дерев’яні  частини, проведено зварювальні роботи, оновлено пісочниці. У ЗДО «Мальвіна» замінено розподільник електромережі, встановлено світильники. У ЗДО «Зірочка»  замінено покрівлю дитячих павільйонів, пофарбовано огорожу. У ЗДО «Дзвіночок» с. Нова Маківка  також пофарбовано огорожу і оновлено кухню.

До того ж для цих садочків Ярослав Васильович виділив кошти на матеріали, а  також долучив до роботи  працівників ГК «Синявське».

У ремонтних роботах задіяні всі: і працівники закладів, і батьки. У ЗДО "Світанок" за батьківські (благодійні) кошти проведено ремонт санітарного вузла у групі "Ромашка" (покладена плитка та замінено унітаз), зроблено поточний ремонт в групі "Ягідка" (фарбування стін у групі та спальні).

Процес підготовки до нового навчального року триває.

Наразі висловлюємо подяку за допомогу депутату Рокитнянської селищної ради Ярославу Литвину та батьківській громаді.