04 серпня 2021 року у Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення Окремого контрольно-пропускного пункту "Київ" Державної прикордонної служби України.

Відкрила міні-ярмарок директор Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза, яка відзначила, що проведення таких заходів сприяє ефективному підбору кадрів, оскільки роботодавець має змогу особисто поспілкуватися з шукачами роботи.

Представник від роботодавця, заступник начальника відділу комплектування, полковник Петро Семенченко ознайомив присутніх з переліком посад, які підлягають укомплектуванню, порядком підбору та вимогами до кандидатів на військову службу за контрактом, умовами служби, рівнем заробітних плат.

Зосереджено увагу учасників заходу на гарантований соціальний пакет, а саме: офіційне працевлаштування, безкоштовне медичне забезпечення, за наявності забезпечення ліжко-місцем у гуртожитку, повноцінне безкоштовне харчування, забезпечення речовим майном, достроковий вихід на пенсію, виплата "підйомних" та матеріальної допомоги до відпустки, можливість кар'єрного зростання.

Також презентував навчальний заклад ДПСУ для майбутніх випускників закладів загальної середньої освіти.

Валентина Томілович довела інформацію про актуальні вакансії на ринку праці Рокитнянщини.

По завершенню заходу присутні отримали буклети та вичерпну інформацію щодо умов контракту.