З метою попередження рецидивної злочинності серед неповнолітніх та осіб молодіжного віку, які вчинили правопорушення, корекції соціальної поведінки та з метою надання соціальних послуг неповнолітнім та їх родинам, психолог Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради спільно з психологом Рокитнянського районного відділу філії державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київський області, здійснили спільний виїзд у сім’ї нашої громади. Було відвідано сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах та сім’ї де неповнолітніми було скоєно правопорушення або кримінальний проступок.

Під час бесіди з батьками неповнолітніх наголосили, що усуваючи причини та обставини, які можуть спонукати підлітків чинити протиправні дії, вони запобігають вчиненню таких дій. Розповіли про значну роль у формуванні особистості неповнолітнього правопорушника та знятті психологічних бар'єрів до девіантної поведінки відіграє алкоголь й інші одурманюючі засоби. Також роз’яснили, що темпи звикання до алкоголю та наркотиків у неповнолітніх у 2,5-3 рази перевищують такі у дорослих. 

Було запропоновано скористатись послугою психологічної допомоги, як дітям так і їх батькам. Родинам підлітків на паперових носіях роздали «Пам’ятку для батьків» про відповідальність щодо утримання, виховання та навчання неповнолітніх дітей.