ІІІ тур відкритої першості з футболу

Дата: 02.08.2021 17:29

01.08.2021 на футбольному полі КП „СК ”Рокитне” відбулися ігри ІІІ туру відкритої першості Рокитнянської селищної територіальної громади з футболу (8х8) серед аматорських команд сезону 2021.

Першими на футбольне поле  вийшли команди „Фортуна” (с.Ромашки) і „Динамо” МВС (смт Рокитне). Особливістю цього матчу стало те, що „Фортуна” підсилила свій склад такими відомими в нашій громаді гравцями, як Андрій Клімук, Олександр, Андрій і Артем  Голубці та іншими. Цей матч вийшов напрочуд напруженим і видовищним та закінчився з рахунком 4:4.

Друга зустріч між командами ФК „Синявське” (с.Синява) і „Арсенал” (с.Лісовичі Таращанської ТГ) також була напруженою і цікавою, гравці обох команд діяли на високих швидкостях та створювали цікаві моменти біля воріт противників, у результаті арсенальцям на останніх хвилинах гри вдалося забити єдиний, переможний гол у цій грі.

У заключному матчі  зустрілися команди „Основа” (с.Шарки) та „Інтер” (м.Тараща).

Гра пройшла з перевагою команди „Інтер” і закінчилася з рахунком 7:1.

Шарківські футболісти грали в  обновках, новій формі, яку придбав для команди один з її гравців – Ілля Ткаченко. Приємно, що такі молоді люди вболівають і дбають про спорт.

Сьогодні у Іллі День народження, тож від всього спортивного активу Рокитнянщини вітаємо зі святом та зичимо здоров’я і щастя.

За ІІІ тури до заліку відкритої першості Рокитнянської селищної територіальної громади з футболу лідерство утримують команди „Арсенал” і „Інтер” на рахунку яких по 9 залікових балів.

Запрошуємо всіх на наступний ІV тур, що відбудеться 08.08.2021 на футбольному полі КП „СК ”Рокитне”.