75 років – славний ювілей

Дата: 02.08.2021 14:41

02 серпня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов привітав поважного та знаного жителя села Нова Маківка Пастушенка Петра Івановича, який напередодні відсвяткував 75-річчя.

Вітаючи зі славною датою шанованого ювіляра Юрій Андрійович бажав йому міцного здоров’я, довгих та плідних років життя, чистого неба та невичерпної енергії.

Багато теплих слів та щирих побажань лунали на адресу ювіляря і від секретаря селищної ради Юрія Шимченка, заступника селищного голови Миколи Соколовського та старости сіл Маківка та Нова Маківка Миколи Коваля.

Натомість ювіляр поділився із присутніми спогадами про прожиті роки, які були щедрими, як на щасливі, так і тривожні миті, але завжди були осяяні вірою в щасливе майбуття неньки-України.

Дякуючи за увагу та вітання, Петро Іванович побажав гостям усіляких гараздів, а головне – мирного неба над Батьківщиною.