02 серпня 2021 року в.о. Рокитнянського селищного голови Юрій Шимченко провів чергову щотижневу нараду із директорами комунальних підприємств Рокитнянської територіальної громади.

На початку наради присутні традиційно заслухали керівників комунальних служб про проведену роботу за тиждень та обговорили проблемні питання з надання послуг населенню. 

Юрій Леонідович визначив нові завдання та звернув увагу на посилення роботи щодо благоустрою громади, а саме покосу трави, прибирання та вивезення сміття, ремонту покрівель багатоповерхових будинків, ремонту доріг. Також обговорено питання щодо підготовки об’єктів житлово-комунальної та соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період.

Наприкінці наради Юрій Шимченко подякував усім присутнім за плідну співпрацю.

У нараді взяли участь заступник селищного голови Микола Соколовський, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва, начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанна Головіна, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак.