Через місяць для школярів Рокитнянської громади пролунає шкільний дзвінок. Відтак, питання готовності закладів освіти до нового навчального року залишається надзвичайно актуальним. 

30 липня 2021 року  Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов разом із заступником селищного голови Миколою Соколовським завітали до Житньогірського ЗЗСО, Савинецької гімназії та Синявський ОЗО й проінспектували як у них проходить підготовка до нового навчального року.

Під час візиту керівництво громади оглянули приміщення закладів, ознайомилися із їхніми матеріально-технічними базами, якістю проведених ремонтних робіт та з’ясовували нагальні потреби, на які необхідно звернути першочергову увагу.

Слід зазначити, що рішенням Київської обласної ради "Про внесення змін до рішення Київської обласної ради від 24 грудня 2020 року № 050-01-VII "Про обласний бюджет Київської області на 2021 рік" внесено зміни до 14 програм; по програмі будівництва виділено кошти для перекриття покрівлі даху Савинецької гімназії Рокитнянської селищної ради.

"Дуже вдячні, що батьки також долучаються до цієї роботи та роблять свої значні внески, і мова не тільки про кошти, але й про роботу, яку вони виконують власними силами. Хочеться, щоб держава мала змогу забезпечувати всі потреби шкіл, садочків, ЖКХ та інших сфер, однак сьогодні такої можливості немає. Та загальними діями ми потрохи будемо реалізовувати свої плани та проекти, щоб громада ставала тільки кращою!", - зазначив Юрій Андрійович.

Наразі всі школи громади активно проводять поточні ремонти класів та коридорів, спортивних залів, їдалень і т.д.