Про ваучери

Дата: 30.07.2021 15:45

До уваги!

За сприяння Державної служби зайнятості громадяни України мають можливість безкоштовно одноразово отримати ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці.

На даний час проводиться набір на підготовку трактористів-машиністів категорії А1 та електрогазозварників.

Усіх, кого зацікавила дана інформація, проконсультують у Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості з 8:00 до 17:00 (п’ятниця до 15:45) години щоденно, окрім вихідних, смт Рокитне, вул. Незалежності, 1-Б.

Контактні телефони: 04562–5–22–61, 5-13-84

Довідково: Ваучер – документ, який дає змогу людям пройти перепідготовку за робітничими професіями, отримати спеціалізацію, підвищити кваліфікацію в закладах освіти, центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості чи у роботодавця.

Навчання за виданим ваучером для громадян є безкоштовним

Отримати ваучер можна в міських та районних підрозділах служби зайнятості деяким категоріям осіб, які відповідають вимогам Постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 207.

Отже, не зупиняйтеся на досягнутому, йдіть "в ногу з часом", навчайтеся, цікавтесь інноваційними технологіями.

Все це, разом з набутим свого часу досвідом, дасть змогу почуватися впевнено та не боятися конкуренції на ринку праці.

Більш детально про ваучер тут : https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

#КОЦЗ #Рокитнянська_РФ_КОЦЗ #служба_зайнятості #послуги #профорієнтація #вибір_професії #my_profession