Циркачі завітали до нас

Дата: 29.07.2021 19:32

29 липня 2021 року до нас на Рокитнянщину завітав пересувний цирковий колектив із міста Рівне (ФОП Чернявка). Циркачі побували у чотирьох селах нашої громади – Ольшаниця, Насташка, Синява та Острів.

Розважитися на циркові вистави у сільські будинки культури прийшли не лише діти, а й дорослі. Кожен із дітлахів мав нагоду долучитися до будь-якого циркового номера: фокусу, трюку, жонгювання, клоунади, пантоміми, ілюзійного виступу тощо. Екзотичні тваринки також дуже розважили дітей, адже такі приємні емоційні враження запам’ятаються надовго.

Усі діти отримали неймовірне задоволення та були у захваті від цирку в їхньому селі.

Циркові вистави відбулися за сприяння відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради із дотриманням усіх карантинних норм та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я.

Пересувний цирк виконав для наших жителів важливу соціальну функцію – доніс циркове мистецтво туди, де відсутні стаціонарні цирки. Адже циркове мистецтво – це один із найдавніших, найвидовищніших і найулюбленіших дітьми жанр мистецтва!