Міні-ярмарок вакансій

• 207

З метою влаштування зустрічі двох зацікавлених сторін у працевлаштуванні, роботодавців і шукачів роботи, 29 липня 2021 року у приміщенні Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості вже вдруге відбувся міні-ярмарок вакансій за участю представників роботодавця ПРАТ "Білоцерківський консервний завод", яке потребує доукомплектування працівників на період сезону переробки сільськогосподарської продукції.

Заступником голови правління ПрАТ "Білоцерківський консервний завод" Валерієм Урсолом разом з інспектором з кадрової роботи Ларисою Гаценко ознайомлено присутніх із специфікою діяльності підприємства, умовами праці, рівнем оплати праці, соціальними гарантіями, якими забезпечуються працівники. Важливою особливістю компанії є безкоштовне перевезення працівників на роботу та в зворотному напрямку.

Зустріч пройшла цікаво та змістовно. Фахівці служби зайнятості впевнені, ярмарок принесе позитивні результати і роботодавцю в укомплектуванні кадрами підприємства, і громадянам, які шукають роботу.