Допомога на догляд за особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу

Дата: 28.07.2021 18:54

Для призначення допомоги подаються такі документи:

• заява;
  • документ, що посвідчує особу;
  • декларація про доходи та майновий стан (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім’ї) за формою, затвердженою Мінсоцполітики;
  • висновок лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності постійного стороннього догляду за особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу;
  • довідки про наявність і розміри земельних ділянок;
  • копія довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією, яка видана особі з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, за якою здійснюється догляд.
  • довідка про склад сім”ї;
  • розрахунковий рахунок у банку.

Допомога на догляд призначається на шість місяців і виплачується щомісяця.

У разі коли особа, яка здійснює догляд за особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, є непрацюючим пенсіонером (особою з інвалідністю), їй призначається допомога на догляд на 12 місяців на підставі заяви та копії трудової книжки.

У разі виникнення обставин, які можуть вплинути на право особи на допомогу, ця особа повинна в десятиденний строк повідомити про такі обставини орган, що проводить виплату допомоги.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: смт Рокитне, вул. Незалежності, 2, до посадової особи відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Рокитнянської селищної ради.