Працівниками  Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради спільно з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради було здійснено плановий виїзд по селищу Рокитне та в села Калинівка, Першотравневе, Ольшаниця. Відвідано сім’ї, які знаходяться у складних життєвих обставинах, опікунські родини та багатодітні сім’ї. 

Під час виїзду в одній із багатодітних сімей, було перевірено виконані роботи щодо пожежної безпеки та дотримання правил використання електроприладів.  Сім’я виконала всі рекомендації, усунула недоліки, які були під час попереднього відвідування родини.

 

В іншій багатодітній родині було обстежено житлові умови, облаштування місця для сну та відпочинку дітей. Також працівники звернули особливу увагу на стан, самопочуття та зовнішній вигляд дітей. В даній родині діти забезпечені усім необхідним для повноцінного життя та розвитку. Родині надано роз’яснення щодо отримання пільгової путівки на оздоровлення дітей.

У опікунській родині було проведено бесіду з опікунами та їх підопічними. Родина дослухалась до попередніх рекомендацій щодо безкоштовного оздоровлення статусних дітей. Вже скоро діти вирушають на відпочинок, через що дуже радіють.

Також було відвідано сім’ю, в якій неповнолітня дитина скоїла кримінальне правопорушення. Психологом Центру було проведено профілактичну бесіду з батьками неповнолітнього та надано рекомендації, які допоможуть у спілкуванні з підлітком. Родині запропоновано відвідувати психолога Центру. Батькам рекомендовано звернутись до центру зайнятості, де їм допоможуть працевлаштуватись.