27 липня 2021 року клієнти Рокитнянської районної філії Київського обласного центру зайнятості взяли участь в онлайн вебінарі "Тайм-менеджмент або лайфхаки управління часом", організований Київський Обласний Центр Зайнятості.

Фахівець відділу організації профорієнтації Київського обласного центру зайнятості Ірина Мельніченко розповіла, що тайм-менеджмент – це сукупність методик оптимальної організації часу для виконання поточних задач, проектів та календарних подій.

Типовими підходами в керуванні часу є розстановка пріоритетів, розбиття великих завдань та проектів на окремі дії та їх делегування іншим людям.

Учасники вебінару дізнались, що справа не в тривалості робочого дня, ступені напруги або умовах праці, а в умінні організувати власний час так, щоб встигати більше, отримуючи з цього максимум віддачі і залишаючи достатню кількість вільного часу.

Говорячи мовою сучасних термінів, все вирішує тайм-менеджмент – управління власним часом, використання свого життя з максимальною ефективністю. І мова йде не тільки про робочий час, а й про справи, що стосуються інших сфер життя.