Інформування про проект

Дата: 27.07.2021 16:26

27 липня директор Рокитнянська районна філія Київського обласного центру зайнятості Лариса Глюза відвідала 5-ий відділ Білоцерківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Рокитнянський Ртцк Та Сп , де зустрілася із фахівцями відділу щодо інформування про проект "Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей", ініційованим громадською організацією Центр зайнятості Вільних людей.

Директор філії розповіла про проект, його мету, вимоги до учасників та умови реалізації проекту, зокрема, про те, що з метою підтримки реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та зміцнення громад в Україні Європейський Союз підготував нову ініціативу, яка допоможе ветеранам знайти роботу чи розпочати бізнес, реалізувати свій потенціал та бути корисними для своїх громад.

Для цих цілей учасники проекту можуть отримати грант до 400 євро для проходження професійних курсів із підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації в навчальних закладах України.

Також Лариса Глюза повідомила, що Київська обласна служба зайнятості долучилася до інформаційної кампанії щодо цього проекту і фахівці служби завжди готові надати методичну допомогу майбутнім учасникам, якщо у них виникне така потреба.