Незабаром новий навчальний рік

Дата: 27.07.2021 15:58

Літо… Шкільні канікули вже досягли свого екватора. Невдовзі початок нового навчального року. Щоб встигнути виконати все те, що задумано і сплановано, в Шарківській гімназії кипить робота. Класні кімнати вже виблискують під сонячними променями, відчувається свіжий запах фарби. Оригінально, красиво, затишно і зручно – це результат роботи класних керівників та батьків.

В інших приміщеннях працівники закладу продовжують  ремонтні роботи: на черзі медичний кабінет та обідній зал.

Планів багато. Допомагають втілювати їх надійні шефи: депутат Рокитнянської селищної ради Ярослав Литвин та керівник СТОВ «Ромашки» Василь Бурченко.

Ярослав Васильович постійно цікавиться життям гімназії. За його сприяння пофарбовані ігровий та спортивний майданчики, проводиться ремонт медичного кабінету, в планах – створення зони відпочинку для дошкільнят.

Заклади загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти Рокитнянської селищної ради серйозно готуються до нового 2021/2022 навчального року. Проводяться поточні ремонти в навчальних групах, класах, коридорах. Бібліотеки комплектуються підручниками, закуплені класні журнали, журнали гурткової роботи, інша шкільна документація.