27 липня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, заступник голови комісії Олександр Близнюк провів засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю. 

У ході засідання розглянуто 7 питань порядку денного, серед них: про передачу в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Рокитнянської територіальної громади без проведення аукціону редакції газети "Вісник Рокитнянщини"; про впорядкування внутрішніх площ адміністративної будівлі по вул. Незалежності, 2 смт Рокитне нова редакція; про припинення комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Острів" шляхом приєднання до комунального підприємства "Рокитнеблагоустрій".

Комісією опрацьовано та внесено пропозиції до проєктів рішень і рекомендовано винести відповідні питання на розгляд сесії Рокитнянської селищної ради, яка відбудеться 29.07.2021.

У засіданні взяли участь Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, секретар селищної ради Юрій Шимченко, керівники структурних підрозділів селищної ради.