Ремонт доріг та заходи з поліпшення благоустрою

• 369

Завершено аукціон по процедурі відкритих торгів на закупівлю робіт «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Космонавтів в смт Рокитне Білоцерківського району Київської області». Переможцем аукціону визнано Товариство з обмеженою відповідальністю "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ -ВР".

Приватним підприємством «АВТОБАН-А.С.А.» закінчено поточний ремонт дороги по вулиці Ентузіастів в смт Рокитне Київської області.

Інспекторами з благоустрою відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури продовжується робота з підприємцями та населенням щодо роз’яснення необхідності укладення договорів на вивіз сміття.

Проведено моніторинг потреби встановлення дитячих ігрових комплексів різних вікових груп у населених пунктах Рокитнянської селищної ради.