Незабаром розпочинається новий навчальний рік. Аби наші діти навчалися у світлих, чистих, охайних приміщеннях, під час літніх канікул активно проводяться ремонтні роботи. 

27 липня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов разом із заступником Миколою Соколовським відвідали Рокитнянський ЗЗСО № 2 та Рокитнянський КЗЗСО № 3. Питання поїздки – підготовка закладів освіти до початку нового навчального року. Під час зустрічі працівники закладу освіти розповіли, що вже зроблено, а що в стадії завершення. Селищний голова не лише цікавився зробленим та вказував на недоліки, а й переймався нагальними потребами навчальних закладів для врахування і вирішення проблемних питань найближчим часом.

Перевіривши готовність до навчального процесу, очільник громади залишився задоволений побаченим та підкреслив значну проведену роботу колективами даних закладів.

З метою здійснення контролю за створенням належних умов навчання дітей в закладах освіти Рокитнянської громади, посадовцями постійно здійснюються подібні робочі візити.