Психолог — це фахівець, який займається вивченням духовного життя і законів корекції поведінки людини, що використовує ці знання для надання допомоги людям і для поліпшення їхнього життя і самопочуття. Відразу хочеться уточнити, психолог — це не лікар. Психолог отримує свою освіту з дисципліни «Психологія». Лікарі, які отримали диплом в медичних навчальних закладах — це психіатри і психотерапевти.

Тому, предмет роботи психолога, не психіка людини, а його душевний стан, внутрішній світ. Психолог не лікує, в прямому сенсі цього слова, а допомагає людині знайти гармонію, як з самим собою, так і оточуючими його людьми. Тобто психолог допоможе покращити якість життя.

Центр соціальних служб Рокитнянської селищної ради пропонує скористатися безкоштовною послугою психолога. Надається психологічна підтримка сім’ям та особам, які потребують допомоги. Також проводяться консультації сімей з дітьми із застосуванням різних методик та технік. 

За такою послугою можна звернутися до Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради за адресою: вул. Незалежності, 2, I-поверх.