РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

Святкування Хрещення Київської Русі в с.Копачів Обухівського району на території парку Київська Русь

Дата: 25.07.2021 21:58
Кількість переглядів: 287

На виконання Указу Президента України «Про вшанування пам’яті князя Київського Володимира Великого – творця середньовічної європейської держави Руси-України» 24 липня у селі Копачів Обухівського району на території парку «Київська Русь» відбулося святкування Дня хрещення Русі.

Делегація від Рокитнянської територіальної громади на чолі з керівником громади Юрієм Богдановим та заступниками селищного голови Миколою Соколовським і Олександром Конопчуком прийняла участь в урочистостях з нагоди обласного святкування 1033-ї річниці Дня хрещення Русі.

У заході взяли участь усі райони і територіальні громади Київської області, які презентували свої здобутки, культурні надбання та досягнення регіону в різних галузях.