На Київщині майже 4,3 тис. потерпілих

Дата: 21.07.2021 16:44

Фото без описуВідділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області щомісячно здійснюють страхові виплати потерпілим (членам їх сімей) кількість яких станом на 1 липня становить 4279 осіб, з них: інвалідів I групи – 81 особа, II групи – 427 осіб, III групи – 1863 особи, а також 1611 потерпілих, які мають відсоток втрати працездатності без групи інвалідності та 297 осіб, які мають право на щомісячні страхові виплати в разі втрати годувальника. За І півріччя 2021 року потерпілим (членам їх сімей) виплачено 93,38 млн гривень.

У структурі страхових виплат основна частина припадає на щомісячні страхові виплати – 85,69 млн гривень.

Сума витрат на щомісячні страхові виплати в разі часткової чи повної втрати працездатності, що компенсує відповідну частину втраченого заробітку потерпілим склала 80,15 млн грн. Сума витрат на щомісячні страхові виплати особам, що мають на це право в разі втрати годувальника склала 5,54 млн грн.

Одноразова допомога в разі стійкої втрати професійної працездатності призначена 24 потерпілим на суму 401,83 тис грн.

Сума одноразової допомоги утриманцям в разі смерті потерпілого склала 438,26 тис. грн і нараховувалась 10 утриманцям.

Одноразова допомога в разі смерті потерпілого на сім'ю була нарахована 11 сім'ям і склала 2423,4 тис грн.

Допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності призначена 674 потерпілим на суму 5,7 млн грн.

Продовжують отримувати страхові виплати 1299 внутрішньопереміщених осіб. З них з Донецької області – 725 особи та 574 особи з Луганської області.